O mamynyh synach

Większość dziewczyn, zaczynając nowy związek, martwi się o złapanym im nie maminsynek. Jest to oczywiście dlatego, spotkać się z człowiekiem – to samo, co mieszkają razem. Ciągły monitoring, jeszcze większe pragnienie podobania matkę, a nie dziewczynę zaczynają szczep w pierwszych etapach relacji randki. Problem jest potęgowany przez fakt, że słowo matka-syn stawia się poglądy dziewczyny, a nawet jego żona. Główne konflikt wisi, co może niekorzystnie wpływać raczej na relacjach.

Polski: Matka Boska Litmanowska

Polski: Matka Boska Litmanowska (Photo credit: Wikipedia)

Tak często, “Synowie mojej matki” i pozostają pod skrzydła dominującej życia, portal dla singli nie zważając na życie. Przecież oni zmuszeni na opinii mojej matki, pragnień i relacji do świata, itp.

 
Ale, mówiąc do mojej matki synów, nie powinniśmy zapominać o piękne panie, które są również bardzo często po prostu słuchać mamy. Na pierwszej interwencji matka jest uważana za chęć pomocy dzieciom i dać im ten błąd do ich poprawiania. Ale córka nie zauważył na dalszy rozwój wydarzeń, gdy ich matka dosłownie oferty matrymonialne “rosną” swoje zachowanie w rozwoju rodziny i są główną rolę tam. Z jednej strony jest to wygodne, gdy cała praca i opieka jest na kogoś innego niż swoje barki. Z drugiej strony, takich interwencji, jak w przypadku “matki synów”, szkodliwy wpływ na związek, jako pary nie mógł być świadomy, aby

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s