Matka i randki

Podobnie jak w pierwszym, drugim przypadku jest jeden problem – dyktatura matki. Może być tak niepozorne i bardzo namacalne. Bardzo często portal dla singli  można znaleźć sytuację, w której “kochająca” matka dosłownie prawie nie mieszka w tym samym łóżku z nowożeńców. Dziecko jest uprawiana, a kontrola same. To prowadzi do dyktatury, że ludzie nie mogą podejmować własne decyzje i decyzję zharmonizowanie go tylko ulubione. Bez konsultacji z matką nie zrobił, że w prawie, obraża uczucia kochającej osoby.

Na jego matka przychodzi z pomocą córki umyć, Pat, uczyć życia, jak dbać o siebie, a nawet dla ukochanej osoby. Wpływ matki chłopaka lub męża bardziej zauważalny. Wszakże taka postawa oferty matrymonialne miesza się przez zazdrość! W związku z tym, wpływ na matkę mogą być bardzo szkodliwe dla tej samej relacji.
Co to prowadzić

Związek, w którym osoba, Kocham moją matkę więcej pewności siebie, a ty nie (i faktycznie często tak to się dzieje!) Jest bardzo trudne do utrzymania. Trzeba mieć dużo cierpliwości i szacunku do sposobu spełnienia. Rozwijaj niezależność może i powinno być! Bo inaczej po roku serwisy randkowe, dwa, pięć, nawet dziesięć lat sytuacja może pozostać sam. Mama w drugiej połowie i przyjdzie bez ostrzeżenia, założyć ukochanej przed tobą, a nie z was, aby wychowywać dzieci i wypełnić całą przestrzeń, że słusznie należy tylko do Ciebie.

Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s