First Date – poważny sprawdzian

Pierwszy termin jest bardzo ważny i trudny okres w życiu. Ważne, ponieważ wynik spotkania zależy od dalszego rozwoju stosunków. Trudne, bo spotkanie się obarczona wieloma niewiadomymi, oferty matrymonialne ale to jest w rzeczywistości, randka w ciemno. Jeśli zdecydujesz się na spotkanie, przygotuj się i iść śmiało spotkać los soi.

Przygotowania do tej pory jest niespokojne i bardzo wrażliwe. Przecież nie wiesz, co to jest wirtualny towarzysz, i trzeba zrobić wrażenie, więc trzeba się przygotować jak najlepiej, bez względu na to najmniejszego zaniedbania. W prawdziwym życiu nie ma miejsca “oczekujące wiadomości”, serwisy randkowe powinno być tu i teraz, na miejscu i całkowicie naturalne. Jak to wszystko się łączy, nie pod przymusem, ale wciąż przyjemność spotkania. I nagle, że trudno mówić, a rozmowa będzie stoisko, a to się zaczęło, i to powinno być gotowe.

JEST

JEST (Photo credit: Wikipedia)

Chciałbym, aby zrobić wrażenie na partnera, ale musi to być zrobione poprawnie. Nie ma potrzeby umieszczania wszystkiego najlepszego na raz, może szczerze szokujące partnerem, szukam żony ale także zmniejszyć swoje szanse na pół zaniedbania. Ważne jest, że zawartość zewnętrzna odpowiada wewnętrzne.

Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s